Marcin Piotrowicz objął z początkiem lipca br. stanowisko CFO Gi Holding Group w Polsce, międzynarodowej firmie z branży rekrutacji i doradztwa HR. Będzie odpowiedzialny za zarządzanie finansami wszystkich spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej, do której należą m.in. Gi Group (rekrutacje i zatrudnienie pracowników niższego szczebla, outsourcing), Grafton Recruitment (rekrutacje specjalistów, kadry zarządzającej średniego szczebla, IT), Wyser (rekrutacja kadry zarządzającej).

– Dołączenie Marcina do naszego zespołu to silne wzmocnienie całej naszej grupy. Bardzo cenne jest jego doświadczenie w zakresie budowania wartości przedsiębiorstw z uwzględnieniem całego ekosystemu biznesowego, z korzyścią dla właścicieli firm, klientów, pracowników i współpracowników. Szerokie spojrzenie na biznes, z uwzględnieniem perspektyw ciągłego rozwoju, innowacji i etyki, a także CSR jest spojrzeniem nowoczesnym i pomoże firmie w osiąganiu celów biznesowych na pełnym wyzwań rynku pracy – komentuje Marcos Segador Arrebola, Prezes Zarządu Gi Group Poland S.A.

Marcin Piotrowicz ma ponad 15-letnie doświadczenie w finansach i zarządzaniu. Pracował zarówno w strukturach polskich, jak i międzynarodowych firm, uczestnicząc w wielu projektach i przedsięwzięciach, takich jak restrukturyzacje, akwizycje i integracje, IPO (Initial Public Offering), tworzenie struktur wewnętrznych, wdrożenia ERP (Enterprise Resource Planning) i BI (Business Intelligence). W ostatnich latach pełnił funkcję Dyrektora Finansowego w grupie kapitałowej CHL Holding, a wcześniej w Seris Konsalnet Holding SA, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Działu Finansowego i Relacji Inwestorskich. Doświadczenie zdobywał także w PEKAES SA, DHL Exel Supply Chain oraz Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. Posiada również szerokie doświadczenie we współpracy z funduszami inwestycyjnymi.

Jego wykształcenie jest ściśle związane z zarządzaniem finansami przedsiębiorstw. Ukończył studia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, specjalizując się w zakresie ekonomiki przedsiębiorstw i inwestycji. Poszerzał wiedzę na studiach podyplomowych prowadzonych przez SGH w Warszawie w obszarze budowania wartości i wyceny spółek kapitałowych. Uzyskał także międzynarodową kwalifikację ACCA. W tym roku kończy studia MBA Finance & Technology w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Prywatne zainteresowania to motoryzacja, sport oraz turystyka. Czas wolny stara się spędzać z dala od miejskiego zgiełku.

* * *Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzi działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i rekrutacji pracowników oraz outsourcingu. Dzięki strategicznym partnerstwom jest obecna w 58 krajach, z czego w 31 bezpośrednio. Według Staffing Industry Analysts jest jedną z największych firm HR na świecie. W Polsce Gi Group Holding świadczy usługi w ramach czterech marek – Gi Group, Grafton Recruitment, Wyser oraz Thomas International. Więcej: pl.gigroup.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *