Anna Wesołowska objęła w czerwcu br. stanowisko Dyrektor Zarządzającej Gi Group Temporary and Permanent Recruitment, wiodącej w Polsce spółce branży rekrutacji i doradztwa HR. Zarządza jedną z najważniejszych linii biznesowych Gi Group Holding w Polsce – rekrutacji stałych, tymczasowych i outsourcingu pracowników niższego szczebla („blue collars”). Jest odpowiedzialna za realizację strategii firmy, jej dalszy rozwój na rynku lokalnym oraz budowanie efektywności operacyjnej.

Anna dołącza do nas w momencie, w którym kwestie zatrudnienia są jeszcze bardziej kluczowe dla firm i całej gospodarki niż kiedykolwiek, a nieprzewidywalność koniunktury jest wyzwaniem zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. Anna wzmacnia nasz zespół managerów, który wspiera firmy w osiąganiu efektywności biznesowej, sprostaniu wyzwaniom związanym z rozwojem technologii. Jej skupienie na jakości usług i oczekiwaniach klienta w pełni wpisuje się w nasze wartości i strategiczne cele w Polsce – komentuje Marcos Segador Arrebola, Prezes Zarządu Gi Group S.A.

Anna Wesołowska ma wieloletnie doświadczenie w branży usług i doradztwa HR, w tym w obsłudze firm i rozwoju biznesu, pozyskiwaniu i zarządzaniu pracownikami. Do Gi Group przeszła z Randstad Polska, gdzie ostatnio zajmowała stanowisko Dyrektor Sprzedaży ds. Klientów Strategicznych (Strategic Sales Director), a wcześniej Dyrektora ds. Mobilności Międzynarodowej (Cross Border Staffing Director). Doświadczenie zdobywała we wszystkich obszarach związanych z obsługą klientów, zaczynając od stanowiska konsultanta, przez kierownika oddziału i kierownika regionów. Początki jej kariery zawodowej są związane z branżą medialną, w której pracowała jako specjalista ds. sprzedaży w Wizji TV oraz Viva Plus.

Jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, studiów podyplomowych Zarządzania Zasobami Ludzkimi na GWSH w Katowicach, Senior Executive Program Insead w Fontainebleau oraz Leading Transformation in Digital Age w London Business School.

* * *

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego, częścią Gi Group Holding, jednej z największych firm HR na świecie. Prowadzi działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i rekrutacji pracowników oraz outsourcingu. Dzięki strategicznym partnerstwom jest obecna w 57 krajach, z czego w 30 bezpośrednio. W Polsce Gi Group Holding świadczy usługi w ramach czterech marek – Gi Group, Grafton Recruitment, Wyser oraz Thomas International. Więcej: pl.gigroup.com 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *